Poznajmy się...
![]() |
|---|
Dlaczego zostałam fotografem ? Fotografią zajmuję się już ładne parę lat. To moje hobby, które przerodziło się w pracę, którą kocham. Na początku było to niewinne "focenie" przyrody potem chciałam czegoś więcej... Pierwsze kadry koleżanek, dzieci w rodzinie dodawały mi skrzydeł ale... Chciałam więcej, więcej i więcej... Tego bum, tych emocji, które mogę zatrzymać w kadrze, tej niepowtarzalnej chwili... Dlatego poczułam, że fotografia ślubna to jest to czego w życiu szukałam od lat. Na co dzień jestem mamą oraz fotografem dziecięcym i rodzinnym, dla mnie nie ma przeszkody, nie ma muru, którego nie przeskoczę a wszelkie granice jakie mogą się pojawić zostawiam za sobą. Kilometry nie są dla mnie przeszkodą by móc być z Wami w tak ważnym dla Was dniu. Jestem romantyczką, gdzie widząc Wasze emocje przeżywam to razem z Wami czując ten dreszcz na własnej skórze dzięki czemu moje spojrzenie na fotografię jest takie jakiego oczekujecie ode mnie. Detale to moja wisienka na torcie, na których punkcie przepadam na wiele godzin przy obróbce zdjęć.
Jest mi niezmiernie miło, gdy decydujecie się na moje usługi tym samym obdarowujecie mnie tak ogromnym zaufaniem. Dziękuję za możliwość stworzenia dla Was pamiątki z najpiękniejszego dnia Waszego życia.
Posiadam ukończony kurs:
liturgiczny dla fotografów
fotografii ślubnej
KONTAKT
Tel: 732-272-563
